Ножівка Bahco NP-19-U7/8-HP
Фото 4 |
Bahco NP-19-U7/8-HP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bahco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bahco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bahco NP-19-U7/8-HP
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Serrucho Diente Tmeplado 475 NP-19-U7/8-HP | 53 zł |
Uniwersalna piła ręczna 475mm, 7/8 TPI | 53 zł |
Bahco piła ręczna 475-U/7/8 (NP-19-U7/8-HP) | 64 zł |
Bahco Piła Ręczna 475Mm Do Drewna Prize Cut | 58 zł |
BAHCO Piła Ręczna PrizeCut L-475mm NP-19-U7/8-HP | 59 zł |
Uniwersalna piła ręczna 475mm, 7/8 TPI | 53 zł |
Модифікації моделі:
- Модель NP-16-U7/8-HP — довжина полотна 400 мм, вага 310 г
- Модель NP-19-U7/8-HP — довжина полотна 475 мм, вага 370 г
- Модель NP-22-U7/8-HP — довжина полотна 550 мм, вага 420 г
Модификації Bahco NP-19-U7/8-HP
Ціни на Bahco NP-19-U7/8-HP |
---|---|---|---|---|
Bahco NP-16-U7/8-HP | від 52 zł | 2 пропозиції | ||
Bahco NP-19-U7/8-HP | від 53 zł | 6 пропозицій | ||
Bahco NP-22-U7/8-HP | від 52 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →