Портативна приставка Sony PlayStation Vita
Фото 7 |
Sony PlayStation Vita 0 Б 3G |
|
Досить прогресивна портативна консоль, фактично більше схожа на мультимедійний центр, ніж на чисто ігровий пристрій. Так, вона вміє відтворювати відео, музику і фотографії, має модулі Wi-Fi, GPS і Bluetooth, а набір включає клієнти соціальних мереж. 5" OLED-дисплей має роздільна здатність 960х544 і оснащений сенсором; також сенсорної виконана і задня панель, що, в поєднанні з вбудованим гіроскопом, дає розширені можливості управління в іграх. Ігри постачаються на спеціальних картах, розроблених спеціально для Vita.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony PlayStation Vita
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony PCH-2000 ZA26 Playstation PS Vita Wi-Fi Metallic Red Console Japan NE | 1 125 zł |
SONY PlayStation PS Vita PCH-2000ZA23 Aqua Blue Console Wi-Fi model NEW | 1 318 zł |
SONY PS Vita PCH-2000 ZA23 Aqua Blue Console Wi-Fi model from JAPAN Body o | 1 261 zł |
SONY PlayStation Vita Wi-Fi Model Glacier White PCH-2000ZA22 PS Vita 61 | 1 231 zł |
SONY PlayStation Vita Wi-Fi Model Black PCH-2000 ZA11 Vita Cosole Japan NE | 1 056 zł |
ще 14 пропозицій
Додаткові функції і можливості ігрової приставки Sony PlayStation Vita:
- Сенсорний дисплей ємнісного типу з підтримкою multitouch
- Сенсорний тачпад на задній стороні приставки
Модификації Sony PlayStation Vita
Ціни на Sony PlayStation Vita |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation Vita | від 843 zł | 19 пропозицій | ||
Sony PlayStation Vita 3G | від 1 092 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →