Портативна приставка Sony PlayStation Vita 3G
Фото 7 |
Sony PlayStation Vita 3G 0 Б 3G |
|
Модифікація прогресивної портативної консолі Vita, оснащена, у додаток до Bluetooth і Wi-Fi, ще й модулем 3G — щоправда, тільки для передачі даних, телефонії не передбачено. Інші характеристики ідентичні оригінальної версії: чотириядерний процесор, власний накопичувач на додаток до слоту під оригінальні карти пам'яті, 5" сенсорний OLED-дисплей доповнено сенсорною панеллю на обороті пристрої, а класичні для PSP блоки кнопок — двома аналоговими важелями. Є 2 камери, модуль GPS і акселерометр з гіроскопом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony PlayStation Vita 3G
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SONY PlayStation Vita 3G / Wi-Fi Model Crystal Black Limited (PCH-1100AA01 | 1 092 zł |
SONY PLAYSTATION VITA 3G / WI-FI MODEL CRYSTAL BLACK LIMITED (PCH-1100AB01 | 1 760 zł |
SONY PlayStation Vita 3G / Wi-Fi Model Crystal Black Limited (PCH-1100AA01 | 1 116 zł |
SONY PlayStation Vita 3G / Wi-Fi Model Crystal Black Limited (PCH-1100AB01 | 1 592 zł |
Sony PlayStation PS Vita 3G Wi-Fi Model Crystal Black PCH-1100 AA01 Unused | 1 976 zł |
Додаткові функції і можливості ігрової приставки Sony PlayStation Vita 3G:
- Сенсорний дисплей ємнісного типу з підтримкою multitouch
- Сенсорний тачпад на задній стороні приставки
Модификації Sony PlayStation Vita 3G
Ціни на Sony PlayStation Vita 3G |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation Vita | від 843 zł | 18 пропозицій | ||
Sony PlayStation Vita 3G | від 1 092 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →