Карта пам'яті Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 16 ГБ
Silicon Power Elite microSDHC UHS-1 Class 10 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 16 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Silicon Power SP016GBSTHBU1V10-SP SDHC 16GB karta pamięci | 33 zł |
Silicon Power Elite UHS-1 | 47 zł |
Silicon Power Micro SDHC + Adapter 16GB KA-AV-OTH-0023 | 22 zł |
Silicon Power Elite UHS-I 16 GB, MicroSDHC, Flash memory class 10, SD adap | 18 zł |
Silicon Power | Elite UHS-I | 16 GB | MicroSDHC | Flash memory class 10 | | 23 zł |
Відеоогляди
Модификації Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10
Ціни на Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 8 ГБ | від 47 zł | 1 пропозиція | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 16 ГБ | від 18 zł | 5 пропозицій | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 32 ГБ | від 16 zł | 8 пропозицій | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 64 ГБ | від 23 zł | 11 пропозицій | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 128 ГБ | від 42 zł | 5 пропозицій | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 256 ГБ | від 88 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →