USB-флешка Silicon Power Blaze B50 64 ГБ
Відео 1Фото 7 |
Silicon Power Blaze B50 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power Blaze B50 64 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Silicon Power Blaze B50 - 64GB - USB Stick | 41 zł |
Pendrive Silicon Power Blaze B50, 64 GB (SP064GBUF3B50V1K) | 143 zł |
Pendrive SILICON POWER Blaze B50 SP064GBUF3B50V1K, 64 GB, USB 3.0 | 78 zł |
Відеоогляди
Модификації Silicon Power Blaze B50
Ціни на Silicon Power Blaze B50 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Blaze B50 16 ГБ | від 78 zł | 2 пропозиції | ||
Silicon Power Blaze B50 64 ГБ | від 41 zł | 4 пропозиції | ||
Silicon Power Blaze B50 128 ГБ | від 58 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →