USB-флешка Silicon Power Blaze B25 8 ГБ
Фото 3 |
Silicon Power Blaze B25 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Silicon Power Blaze B25
Ціни на Silicon Power Blaze B25 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Blaze B25 16 ГБ | від 24 zł | 3 пропозиції | ||
Silicon Power Blaze B25 32 ГБ | від 23 zł | 4 пропозиції | ||
Silicon Power Blaze B25 64 ГБ | від 44 zł | 1 пропозиція | ||
Silicon Power Blaze B25 128 ГБ | від 48 zł | 5 пропозицій | ||
Silicon Power Blaze B25 256 ГБ | від 98 zł | 4 пропозиції |