Жорсткий диск Seagate IronWolf ST10000VN0008 10 ТБ
Відео 15Фото 4 |
Seagate IronWolf ST10000VN0008 10 ТБ |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Купити Seagate IronWolf ST10000VN0008 10 ТБ
Усі ціни 9 →Seagate IronWolf 10TB HD-35-SEA-0074 | 1 119 zł |
Dysk Hdd Seagate Ironwolf St10000Vn000 (10 Tb ; 3.5'; 256 Mb ;7200 Obr/Min | 1 264 zł |
HDD Seagate NAS IronWolf 10TB 3,5" ST10000VN000 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799 | 1 170 zł |
Dysk HDD Seagate IronWolf ST10000VN000 (10 TB ; 3.5"; 256 MB ;7200 obr/min | 1 316 zł |
Dysk HDD Seagate IronWolf ST10000VN000 (10 TB ; 3.5"; 256 MB ;7200 obr/min | 1 204 zł |
Вартові галактики гігабайтної
У 2016 один з провідних гравців на ринку накопичувачів, компанія Seagate провела кардинальне оновлення свого модельного ряду, який обьеденили у віртуальну команду Seagate Guardian. В оновлену лінійку увійшли звичайні споживчі HDD Seagate BarraCuda, розраховані на системи відеоспостереження Seagate SkyHawk і створені для домашніх NAS-систем накопичувачі лінійки IronWolf з гелієвим наповненням. Саме про нього ми сьогодні і поговоримо.
Адаптивної прошивка AgileArray для NAS-серверів
Фичей «залізного вовка» стала підвищена експлуатаційна навантаження за мірками NAS-серверів (обіцяють 180 ТБ в рік) і використання адаптивної прошивки AgileArray, яка за допомогою механізму двоплощинного балансування покращує стабілізацію накопичувача, підвищує швидкість роботи і знижує енергоспоживання в RAID-масиві. Простіше кажучи вона мінімізує взаємний вплив декількох накопичувачів один на одного. Для вирішення цієї проблеми в IronWolf використовуються датчики обертальної вібрації. А для зниження споживання енергії Seagate забезпечила вінчестер програмним комплексом EPC, який у разі необхідності може знижувати активність електронних компонентів, паркувати головки, зменшувати швидкість обертання шпинделя і навіть вимикати двигуни. Як бачимо, набір специфікацій помітно відрізняється від інших ємних HDD, які розраховані на використання в серверних умовних дата-центрів.
Швидкий і гучний
Подібно BarraCuda Pro, жорсткі диски IronWolf 10TB спираються на сім пластин місткістю 1.4 ТБ, швидкість обертання шпінделя складає 7200 обертів за хвилину. При повсякденних сценаріях використання він демонструє високі швидкості (послідовна запис до 250 МБ/с), а швидкий кеш 256 МБ знижує рівень осідань швидкості при тривалому копіюванні. Єдиний мінус, що через високої швидкості обертання пластин IronWolf складно назвати тихим: в просте шум трохи вище фонового, при активній роботі він вже куди більш помітний, хоча і не виходить за пороги зони комфорту.
Модификації Seagate IronWolf ST10000VN0008
Ціни на Seagate IronWolf ST10000VN0008 |
---|---|---|---|---|
Seagate IronWolf ST1000VN008 1 ТБ кеш 256 МБ | від 325 zł | 4 пропозиції | ||
Seagate IronWolf ST2000VN003 2 ТБ 256/5400 | від 386 zł | 21 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST3000VN006 3 ТБ 256/5900 | від 443 zł | 15 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST4000VN008 4 ТБ 64/5900 | від 596 zł | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST4000VN006 4 ТБ 256/5400 | від 444 zł | 12 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST6000VN0041 6 ТБ 128/7200 | від 1 391 zł | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST6000VN001 6 ТБ N001 | від 755 zł | 6 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST6000VN006 6 ТБ N006 | від 778 zł | 10 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST8000VN0022 8 ТБ N0022 | від 866 zł | 4 пропозиції | ||
Seagate IronWolf ST8000VN004 8 ТБ N004 | від 840 zł | 21 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST10000VN0008 10 ТБ | від 1 119 zł | 10 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST12000VN0008 12 ТБ | від 1 195 zł | 12 пропозицій |