Powerbank Sandberg Survivor 72000
Відео 1Фото 9 |
Sandberg Survivor 72000 |
|
Сигаретний прикурювач (авто): 12V / 15A (180W max). DC конектори для ноутбука 12 шт в комплекті.
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sandberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sandberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sandberg Survivor 72000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sandberg Survivor 7 w 1 72000 mAh Powerbank - USB-C USB-A laptop DC ładowa | 1 352 zł |
Sandberg Survivor Powerbank 7in1 72000 Powerbank | 1 129 zł |
Sandberg Survivor 7w1 72000 mAh AK-MOB-SNDB-002 | 1 299 zł |
Powerbank Sandberg Survivor 7in1 420-64 72000mAh Czarny | 1 060 zł |
Відеоогляди