Телевізор Samsung The Frame QE-50LS03BG 50 "
Відео 1Фото 17 |
Samsung The Frame QE-50LS03BG 50 "
Екран:50 ", 3840x2160 пікс, 50 Гц, Dual LED
Картинка:Upscaling до 4K, HDR, покращення яскравості, покращення чорного
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Пульт із сонячною батареєю. Можна використовувати вертикально. Q-Symphony дозволяє синхронізувати звук динаміків телевізора із саундбаром. Працює зі SmartThings.
Змінні магнітні рамки під ваш інтер'єр. Art Mode дозволяє перевести телевізор у режим імітації картини у рамці. Вбудований датчик руху включає зображення лише коли це необхідно, датчик освітлення автоматично налаштовує яскравість.
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Samsung The Frame QE-50LS03BG 50 "
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Telewizor QLED Samsung QE50LS03BG 50 cali 4K UHD | 3 285 zł |
Samsung Samsung The Frame LS03BG (2023) QE50LS03BGUXXH | 4 299 zł |
Samsung QE50LS03BG TV-LCD-SAM-0927 | 3 499 zł |
Telewizor Samsung QE50LS03BGU QLED 50'' 4K Ultra HD Tizen | 3 966 zł |
Telewizor Samsung QE50LS03BGUXXH THE FRAME 2023 | 3 412 zł |
Samsung The Frame QE50LS03BGU 50" QLED 4K Tizen Dolby Atmos DVB-T2 | 3 999 zł |
Telewizor Samsung QE50LS03BGUXXH The Frame 50 cali QLED 4K Smart | 4 399 zł |
Відеоогляди
Модификації Samsung The Frame QE-50LS03BG
Ціни на Samsung The Frame QE-50LS03BG |
---|---|---|---|---|
Samsung The Frame QE-43LS03BG 43 " | від 2 746 zł | 5 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-50LS03BG 50 " | від 3 285 zł | 7 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-55LS03BG 55 " | від 4 099 zł | 5 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-65LS03BG 65 " | від 5 795 zł | 5 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-75LS03BG 75 " | від 9 459 zł | 6 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-85LS03BG 85 " | від 12 990 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →