Telewizor Samsung The Frame QE-50LS03BG 50 "
Wideo 1Zdjęcia 17 |
Samsung The Frame QE-50LS03BG 50 "
Wyświetlacz:50 ", 3840x2160 px, 50 Hz, Dual LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa jasności, poprawa czerni
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Pilot zdalnego sterowania z baterią słoneczną. Można używać w pionie. Q-Symphony umożliwia synchronizację dźwięku głośników telewizora z głośnikiem soundbar. Współpracuje ze SmartThings.
Wymienne ramki magnetyczne, które dopasujesz do swojego wnętrza. Tryb Art umożliwia przełączenie telewizora w tryb symulujący obraz w ramce. Wbudowany czujnik ruchu włącza obraz tylko wtedy, gdy jest to konieczne, a czujnik światła automatycznie dostosowuje jasność.
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung The Frame QE-50LS03BG 50 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor QLED Samsung QE50LS03BG 50 cali 4K UHD | 3 285 zł |
Samsung Samsung The Frame LS03BG (2023) QE50LS03BGUXXH | 4 299 zł |
Samsung QE50LS03BG TV-LCD-SAM-0927 | 3 499 zł |
Telewizor Samsung QE50LS03BGU QLED 50'' 4K Ultra HD Tizen | 3 966 zł |
Samsung The Frame QE50LS03BGU 50" QLED 4K Tizen Dolby Atmos DVB-T2 | 3 999 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung The Frame QE-50LS03BG
Ceny na Samsung The Frame QE-50LS03BG |
---|---|---|---|---|
Samsung The Frame QE-43LS03BG 43 " | od 2 746 zł | 8 oferty | ||
Samsung The Frame QE-50LS03BG 50 " | od 3 285 zł | 8 oferty | ||
Samsung The Frame QE-55LS03BG 55 " | od 4 099 zł | 5 oferty | ||
Samsung The Frame QE-65LS03BG 65 " | od 5 795 zł | 7 oferty | ||
Samsung The Frame QE-75LS03BG 75 " | od 6 999 zł | 8 oferty | ||
Samsung The Frame QE-85LS03BG 85 " | od 12 990 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →