Телевізор Samsung The Frame QE-65LS03BG 65 "
Відео 1Фото 17 |
Samsung The Frame QE-65LS03BG 65 "
Екран:65 ", 3840x2160 пікс, 100 Гц, Dual LED
Картинка:FreeSync, Upscaling до 4K, HDR, покращення яскравості, покращення чорного
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Пульт із сонячною батареєю. Можна використовувати вертикально. Q-Symphony дозволяє синхронізувати звук динаміків телевізора із саундбаром. Працює зі SmartThings.
Змінні магнітні рамки під ваш інтер'єр. Art Mode дозволяє перевести телевізор у режим імітації картини у рамці. Вбудований датчик руху включає зображення лише коли це необхідно, датчик освітлення автоматично налаштовує яскравість.
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Samsung The Frame QE-65LS03BG 65 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Lifestyle TV QE65LS03BGUXZT The Frame QLED 4K Smart TV 65" Matte D | 8 973 zł |
SAMSUNG Telewizor The Frame SAMSUNG QE65LS03BGU Czarny | 8 199 zł |
Telewizor QLED Samsung QE65LS03BG 65 cali 4K UHD | 5 795 zł |
Telewizor Samsung QE65LS03BGUXXH 65" QLED 4K UHD 120Hz Smart TV | 6 799 zł |
SAMSUNG QE65LS03BGU QLED 4K The Frame DVB-T2/HEVC QE65LS03BGUXXH | 8 199 zł |
Відеоогляди
Модификації Samsung The Frame QE-65LS03BG
Ціни на Samsung The Frame QE-65LS03BG |
---|---|---|---|---|
Samsung The Frame QE-43LS03BG 43 " | від 2 746 zł | 5 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-50LS03BG 50 " | від 3 285 zł | 6 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-55LS03BG 55 " | від 4 409 zł | 4 пропозиції | ||
Samsung The Frame QE-65LS03BG 65 " | від 5 795 zł | 5 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-75LS03BG 75 " | від 9 459 zł | 6 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-85LS03BG 85 " | від 12 990 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →