Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 64 ГБ
Відео 13Фото 10 |
Мультимедійний планшет від Samsung з великим екраном, представлений на ринку в рамках бюджетної лінійки пристрою Galaxy A. позиціонується як продукт базової цінової категорії 2021 модельного року, призначений скоріше для домашнього використання. Може виконувати роль домашнього пристрою для інтернет-серфінгу, перегляду мультимедійного контенту, читання, навчання, ігор та ін втім, підійде також і для роботи з презентаціями, організації оперативної голосового і відеозв'язку.
Планшет Samsung Galaxy TAB A8 10.5 одягнений в стильний, міцний і при цьому тонкий (всього 6,9 мм) алюмінієвий корпус і важить 508 г, що досить типово, як для пристрою з такою діагоналлю. Що стосується екрану, то пристрій отримав у своє розпорядженні 10,5-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1920x1200 і матрицею PLS. Щільність пікселів знаходиться на рівні 216 ppi, є вбудований датчик освітлення.
Продуктивність у моделі цілком відповідає бюджетному позиціонуванню: 8-ядерний процесор Unisoc Tiger T618, відеоадаптер ARM Mali G52 MP2 і 4 ГБ оперативної пам'яті. Якщо говорити про мобільні ігри, то подібного «заліза» цілком достатньо для запуску ігор 2018-2021 року на середніх налаштуваннях графіки, але швидкість роботи інтерфейсу на стабільно високому рівні. Власної пам'яті у моделі також небагато (всього 64 ГБ), але цей момент можна легко пофіксити за допомогою знімних карт microSD, microSDHC або microSDXC. Дві вбудовані камери (8 і 5 Мп) забезпечують прийнятну якість фото і відеозапису, але не варто очікувати від них видатних результатів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 64 ГБ
Усі ціни 33 →Samsung X200N Galaxy Tab A8 WiFi 64GB Android silver SM-X200N | 930 zł |
SAMSUNG Tablet SAMSUNG Galaxy Tab A8 10.5 WiFi 4GB 64GB Szary SM-X200NZAEE | 1 197 zł |
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" 64GB - Silver | 1 299 zł |
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab A8 10.5" 4/64 GB Wi-Fi Szary | 1 200 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab A8 10,5" 4/64GB Szary | 1 199 zł |
Модификації Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021
Ціни на Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 32 ГБ | від 528 zł | 23 пропозиції | ||
Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 32 ГБ / LTE | від 841 zł | 20 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 64 ГБ | від 884 zł | 34 пропозиції | ||
Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 64 ГБ / LTE | від 999 zł | 25 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 128 ГБ | від 998 zł | 15 пропозицій |