Рюкзак Salewa Alptrek 50 55 л
Фото 15 |
Salewa Alptrek 50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salewa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salewa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salewa Alptrek 50 55 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Salewa Alptrek 50 10 BP WS ciemnofioletowy 00-0000001259 | 650 zł |
Salewa Alptrek 50 Plecak 77 cm dark purple - Unisex - Dorośli,Damy,Mężczyź | 828 zł |
Plecak trekkingowy damski Salewa Alptrek 50+10 l dark purple | WYSYŁKA W 2 | 860 zł |
Salewa Alptrek 50l Backpack Purpurowy | 723 zł |
Додаткові функції і можливості рюкзака Salewa Alptrek 50+5:
- Фронтальний доступ в основне відділення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →