Plecak Salewa Alptrek 50 55 l
Zdjęcia 15 |
Salewa Alptrek 50 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Salewa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Salewa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Salewa Alptrek 50 55 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Salewa Alptrek 50 10 BP WS ciemnofioletowy 00-0000001259 | 650 zł |
Salewa Alptrek 50 Plecak 77 cm dark purple - Unisex - Dorośli,Damy,Mężczyź | 828 zł |
Plecak trekkingowy damski Salewa Alptrek 50+10 l dark purple | WYSYŁKA W 2 | 860 zł |
Salewa Alptrek 50l Backpack Purpurowy | 723 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości plecaka Salewa Alptrek 50+5:
- Dostęp z przodu do komory głównej
PolecamyPorównaj w tabeli →