Корм для кішок Royal Canin Digestive Comfort 2 kg
Royal Canin Digestive Comfort 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Digestive Comfort 2 kg
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ROYAL CANIN Digestive Care karma sucha dla kotów dorosłych wspomagająca prROYAL CANIN Digestive Care karma sucha dla kotów dorosłych wspomagająca przebieg trawienia Wrażliwy przewód pokarmowy może pr... щеowadzić do zaburzeń procesu trawienia, a w konsekwencji zwiększenia ilości odchodów i pogorszenia konsystencji kału. Doskonale zbilansowana receptura karmy ROYAL CANIN® Digestive Care wspomaga prawidłowe trawienie dzięki zawartości odpowiednio dobranych składników pokarmowych oraz specjalnie opracowanym krokietom. Poziom oraz jakość białka w karmie sprzyja utrzymaniu masy mięśniowej, jak również wpływa na zmniejszenie ilości odchodów i konsystencję kału. Odpowiednie dopasowane krokiety Krokiety karmy ROYAL CANIN® Digestive Care w kształcie pierścienia zachęcają do wolniejszego jedzenia i dokładniejszego rozgryzania, co wpływa na lepsze trawienie. Udowodniona skuteczność: o 49% mniej odchodów po 10 dniach stosowania wyłącznie karmy Digestive Care. Zalety Royal Canin Degestive Care Wspomaganie prawidłowego trawienia Zachęca do dłuższego żucia i wolniejszego jedzenia Zmniejszenie objętości odchodów Mając na uwadze preferencje żywieniowe kotów, karma ROYAL CANIN® Digestive Care jest dostępna także w formie kawałków w sosie. W przypadku żywienia karmą mokrą i suchą należy zapoznać się z tabelą dawkowania, aby dobrać odpowiednią porcję poszczególnych karm. Miskakarmy.plПоскаржитись | 151 zł |
Royal Canin Digestive Care - 2 kgWrażliwy przewód pokarmowy może również prowadzić do zwiększonego tworzenia się gazów w jelitach i większej objętości stolca.... щеWynikające z tego wzdęcia są nieprzyjemne zarówno dla kota, jak i jego rodziców. Karma Royal Canin Digestive Care zawiera wysoce strawne białka L.I.P., prebiotyki i specjalny błonnik, które wspierają prawidłowe trawienie i zrównoważoną florę jelitową. Działanie karmy zostało udowodnione: wewnętrzne badanie Royal Canin wykazało, że ta sucha karma pomogła uczestniczącym kotom osiągnąć optymalną jakość stolca o ponad 95% w ciągu zaledwie 10 dni. Krokiet w kształcie pierścienia może również przyczyniać się do wolniejszego przyjmowania pokarmu i zwiększonego żucia. Dokładne i powolne żucie może również wspomagać trawienie i tranzyt jelitowy. Royal Canin Digestive Care w skrócie: Zbilansowana sucha karma dla kotów o wrażliwym układzie pokarmowym. Optymalne wsparcie: może przyczynić się do prawidłowego trawienia i równowagi flory jelitowej. Unikalny kształt karmy: specjalne krokiety w kształcie pierścienia sprzyjają powolnemu wchłanianiu pokarmu dzięki specjalnemu kształtowi. Udowodniony efekt: 49% mniejsza objętość stolca po 10 dniach karmienia wyłącznie tą karmą. Wysokostrawne: wysokiej jakości białka L.I.P. mogą sprzyjać łatwemu trawieniu i utrzymać kota w dobrym zdrowiu. Zrównoważona flora jelitowa: prebiotyki i błonnik pokarmowy mogą pomóc w regulacji flory jelitowej. Wysoka zawartość białka: może pomóc w utrzymaniu mięśni. Może sprzyjać stałej jakości stolca i zmniejszeniu jego objętości. Zrównoważony: niezbędne kwasy tłuszczowe i witaminy. Zdrowe funkcjonowanie dróg moczowych: dzięki zrównoważonej zawartości składników mineralnych. Gwarancja jakości Royal Canin Wszystkie produkty Royal Canin przechodzą intensywną kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i zaspokoić indywidualne potrzeby żywieniowe i styl życia Twojego kota. Oznacza to, że stosując Royal Canin Digestive Care zapewniasz swojemu kotu wysokiej jakości, zbilansowaną dietę. Żywienie mieszane Łączenie karmy mokrej z karmą suchą niesie ze sobą korzyści płynące z pozytywnych właściwości obu form pożywienia. Karma mokra jest dla kotów wyjątkowo smaczna, dostarcza ważne składniki odżywcze, a dzięki wysokiej wilgotności ma prozdrowotny wpływ na nerki i drogi moczowe. Jedna saszetka zawierająca 100 g karmy mokrej pokrywa aż połowę dziennego zapotrzebowania zwierzęcia na płyny! Karma sucha odpowiada naturalnym zachowaniom kotów, polegającym na przyjmowaniu bez przerwy małych porcji pożywienia przez cały dzień. Oprócz pielęgnacji zębów i dziąseł kolejną zaletą karmy suchej jest wysokie stężenie składników odżywczych, np. białka lub błonnika pokarmowego. Liczne badania potwierdzają, że łączenie pokarmów w mokrej i suchej postaci jest zgodne z naturalnymi zachowaniami Zooplus.plПоскаржитись | 90 zł |
Royal Canin Digestive Care karma sucha dla kotów dorosłych wspomagająca pr | 119 zł |
Royal Canin Digestive Care 2kgRoyal Canin Digestive Care 2kg
Pełnoporcjowa zbilansowana karma dla dorosłych kotów - Zalecana, aby wspomagać prawidłowe trawienie. Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 139 zł |
ROYAL CANIN Digestive Care 2 kg karma sucha dla kotów dorosłych wspomagająROYAL CANIN Digestive Care karma sucha dla kotów dorosłych wspierająca prawidłowe trawienie
• Pomaga wspierać prawidłowe tra... щеwienie• Zawiera wysokostrawne białka, prebiotyki (FOS) i włókno pokarmowe• Wspiera równowagę flory bakteryjnej jelit i wpływa korzystnie na jakość kału• Udowodniona skutecznośćDiet Fera.plПоскаржитись | 113 zł |
ROYAL CANIN Digestive Care 2 kgDieta kota odgrywa ważną rolę dla jego zdrowia. Linia karm ROYAL CANIN® Feline Care Nutrition obejmuje karmy specjalnie dosto... щеsowane do wrażliwości kotów.Zdrowy układ pokarmowy jest podstawą zdrowego życia kota. Wrażliwy przewód pokarmowy może wiązać się z niską jakością stolca i innymi problemami trawiennymi.Kar Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 86 zł |
Royal, karma dla kotów, Canin Digestive Care, 2kgKarma sucha dla kota Royal Canin Digestive Care 2kg Royal Canin Digestive Care karma sucha dla kotów z wrażliwym przewodem po... щеkarmowym. Charakterystyka produk... EmpikПоскаржитись | 108 zł |
Серія Royal Canin Health Nutrition (для здоров'я)Порівняти в таблиці →
від 69 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 380 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: протеїни, злаки, рис, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, молоко і молочні субпродукти, суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: протеїни, злаки, рис, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 58 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 7 років, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, білки, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: м'ясо і субпродукти, злаки, білки, вітаміни та мінерали, суперпреміум
від 126 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 53 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, масла, жири, мінерали, цукор, суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 128 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: зернові, курка 16%, олії, жири, фрукти, борошно з курки та індички, суперпреміум
від 112 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: борошно з м'яса курки, кукурудза, рис, глютен, печінка, яйця, дріжджі, жир, суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, рисовий протеїн, гідролізат курячої печінки, соєва олія, суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, борошно, кукурудза, пшениця, жир, рис, ячмінь, овес, вітаміни, суперпреміум
від 126 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, злаки, білки, олії, жири, фрукти, мінерали, насіння, суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, білок качки, м'ясо птиці, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 125 zł
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, в составе: курка, злаки, м'ясо лося, протеїни, риба, яйця, овочі, суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 117 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 113 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, бобові, яйця, овочі, фрукти, холістик