Велосипед Romet Jolene 7.0 2021 frame 15
Romet Jolene 7.0 2021 frame 15 рама 15"рама 19" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Romet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Romet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Romet Jolene 7.0 2021 frame 15
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower górski ROMET JOLENE 7.0 2021 | 1 849 zł |
Rower górski ROMET JOLENE 7.0 2023 | 1 679 zł |
Rower górski ROMET JOLENE 7.0 2021 | 1 849 zł |
Модификації Romet Jolene 7.0 2021 frame 15
Ціни на Romet Jolene 7.0 2021 frame 15 |
---|---|---|---|---|
Romet Jolene 7.0 2021 frame 15 | від 1 679 zł | 3 пропозиції | ||
Romet Jolene 7.0 2021 frame 19 | від 1 679 zł | 1 пропозиція |