Корм для собак Rocco Mealtime Junior Chicken 1 kg
Rocco Mealtime Junior Chicken 1 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rocco Mealtime Junior Chicken 1 kg
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rocco Mealtime Junior, kurczak - 1 kgKarma sucha Rocco Mealtime to sycący, mięsny posiłek dla młodych psów. W skład tej karmy pełnoporcjowej wchodzi co najmniej 70% wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 33 zł |
Rocco Mealtime Junior, kurczak - 1 kgKarma sucha Rocco Mealtime to sycący, mięsny posiłek dla młodych psów. W skład tej karmy pełnoporcjowej wchodzi co najmniej 70% wyselekcjonowan Bitiba.plПоскаржитись | 32 zł |
Rocco Mealtime Junior, kurczak - 5 x 1 kgKarma sucha Rocco Mealtime to sycący, mięsny posiłek dla młodych psów. W skład tej karmy pełnoporcjowej wchodzi co najmniej 70% wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 155 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 38 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, лосось
від 17 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для кісток, в составе: білок птиці та свинини, рис 20%, ячмінь, кукурудза, жир птиці
від 31 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось 36%, рис, кукурудза, буряк, глютен, білок, жир, овес, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, лосось, качка, картопля, клас: преміум
від 43 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, борошно, жом буряків, олія, льон, клас: суперпреміум
від 16 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, м'ясо ягняти, протеїни, овочі, клас: суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 36 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для серця, для кісток, в составе: лосось, качка, домашня птиця, рис, лушпиння насіння подорожника, клас: суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, кукурудза, жир, глютен, жом цукрових буряків, борошно, клас: суперпреміум