Karm dla psów Rocco Mealtime Junior Chicken 1 kg
Rocco Mealtime Junior Chicken 1 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rocco Mealtime Junior Chicken 1 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rocco Mealtime Junior, kurczak - 1 kgKarma sucha Rocco Mealtime to sycący, mięsny posiłek dla młodych psów. W skład tej karmy pełnoporcjowej wchodzi co najmniej 70% wyselekcjonowan Zooplus.plZłóż skargę | 33 zł |
Rocco Mealtime Junior, kurczak - 1 kgKarma sucha Rocco Mealtime to sycący, mięsny posiłek dla młodych psów. W skład tej karmy pełnoporcjowej wchodzi co najmniej 70% wyselekcjonowan Bitiba.plZłóż skargę | 32 zł |
Rocco Mealtime Junior, kurczak - 5 x 1 kgKarma sucha Rocco Mealtime to sycący, mięsny posiłek dla młodych psów. W skład tej karmy pełnoporcjowej wchodzi co najmniej 70% wyselekcjonowan Zooplus.plZłóż skargę | 155 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 38 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, łosoś
od 17 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na kości, v sostave: białko drobiowe i wieprzowe, ryż 20%, jęczmień, kukurydza, tłuszcz drobiowy
od 31 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś 36%, ryż, kukurydza, buraki, gluten, białko, tłuszcz, owies, klasa: super premium
od 26 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, łosoś, kaczka, ziemniaki, klasa: premium
od 25 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, ziemniaki, bataty, tłuszcz, groch, mąka, wysłodki buraczane, olej, len, klasa: super premium
od 16 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, jagnięcina, białka, warzywa, klasa: super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 38 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, ryż, indyk, tłuszcz z kurczaka, groszek, masło, wątróbka, drożdże, klasa: holistyczna
od 36 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, warzywa, jajka, klasa: super premium
od 26 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na serce, na kości, v sostave: łosoś, kaczka, drób, ryż, łuski babki, klasa: super premium
od 23 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium