Корм для собак Rocco Mealtime Fish 12 кг
Фото 5 |
Rocco Mealtime Fish 12 kg 1 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rocco Mealtime Fish 12 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rocco Mealtime, ryba - 12 kgSucha karma Rocco Mealtime to smakowity mięsny posiłek dla dorosłych psów. Bezzbożowe receptury zawierające co najmniej 70% składników pochodzenia zwierzęcego, charakteryzują się starannie dobranymi składnikami. Jako karma pełnoporcjowa, Rocco Mealtime zapewnia idealną podaż cennych białek. Wszystkie receptury suchej karmy Rocco Mealtime są wolne o... щеd dodatku cukru, barwników, aromatów i zbóż. Rocco Mealtime z rybą łączy świeże ryby i świeżego kurczaka z lekkostrawnymi warzywami, takimi jak groszek, marchew i smaczne ziemniaki - dla pełnego smaku. Wysokiej jakości mięso jest przygotowywane w taki sposób, aby zachować jego intensywny smak i składniki odżywcze. Rocco Mealtime z rybą w skrócie: Kompletna karma dla dorosłych psów. Wysoka zawartość świeżych ryb, mięsa i podrobów zapewnia smakowity, pyszny smak i optymalną akceptację. 70% składników pochodzenia zwierzęcego dla optymalnej akceptacji. Idealna podaż białka zwierzęcego. Receptura bezzbożowa: ziemniaki jako główne źródło węglowodanów. Pełnoporcjowa i zbilansowana: dla optymalnego profilu składników odżywczych. Rocco Mealtime przekona wszystkich fanów mięsnej uczty. Ta wysokiej jakości karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras jest dostępna w opakowaniach: 1 kg, 5 kg (5 x 1 kg), 12 kg i 24 kg (2 x 12 kg). Zooplus.plПоскаржитись | 210 zł |
Rocco Mealtime, ryba - 12 kgSucha karma Rocco Mealtime to smakowity mięsny posiłek dla dorosłych psów. Bezzbożowe receptury zawierające co najmniej 70% składników pochodzenia zwierzęcego, charakteryzują się starannie dobranymi składnikami. Jako karma pełnoporcjowa, Rocco Mealtime zapewnia idealną podaż cennych białek. Wszystkie receptury suchej karmy Rocco Mealtime są wolne o... щеd dodatku cukru, barwników, aromatów i zbóż. Rocco Mealtime z rybą łączy świeże ryby i świeżego kurczaka z lekkostrawnymi warzywami, takimi jak groszek, marchew i smaczne ziemniaki - dla pełnego smaku. Wysokiej jakości mięso jest przygotowywane w taki sposób, aby zachować jego intensywny smak i składniki odżywcze. Bitiba.plПоскаржитись | 196 zł |
Rocco Mealtime, ryba - 2 x 12 kgSucha karma Rocco Mealtime to smakowity mięsny posiłek dla dorosłych psów. Bezzbożowe receptury zawierające co najmniej 70% składników pochodzenia zwierzęcego, charakteryzują się starannie dobranymi składnikami. Jako karma pełnoporcjowa, Rocco Mealtime zapewnia idealną podaż cennych białek. Wszystkie receptury suchej karmy Rocco Mealtime są wolne o... щеd dodatku cukru, barwników, aromatów i zbóż. Rocco Mealtime z rybą łączy świeże ryby i świeżego kurczaka z lekkostrawnymi warzywami, takimi jak groszek, marchew i smaczne ziemniaki - dla pełnego smaku. Wysokiej jakości mięso jest przygotowywane w taki sposób, aby zachować jego intensywny smak i składniki odżywcze. Rocco Mealtime z rybą w skrócie: Kompletna karma dla dorosłych psów. Wysoka zawartość świeżych ryb, mięsa i podrobów zapewnia smakowity, pyszny smak i optymalną akceptację. 70% składników pochodzenia zwierzęcego dla optymalnej akceptacji. Idealna podaż białka zwierzęcego. Receptura bezzbożowa: ziemniaki jako główne źródło węglowodanów. Pełnoporcjowa i zbilansowana: dla optymalnego profilu składników odżywczych. Rocco Mealtime przekona wszystkich fanów mięsnej uczty. Ta wysokiej jakości karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras jest dostępna w opakowaniach: 1 kg, 5 kg (5 x 1 kg), 12 kg i 24 kg (2 x 12 kg). Zooplus.plПоскаржитись | 410 zł |
10 zł taniej! Rocco Mealtime, 12 kg - RybaKarma sucha Rocco to wysokowartościo Zooplus.plПоскаржитись | 183 zł |
Модификації Rocco Mealtime Fish
Ціни на Rocco Mealtime Fish |
---|---|---|---|---|
Rocco Mealtime Fish 1 кг | від 29 zł | 2 пропозиції | ||
Rocco Mealtime Fish 12 кг | від 183 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 173 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: 68% курка, крохмаль, 9.5% картопля, горох, морква
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина 64%, курка 23%, крохмаль, картопля 9.5%, м'якоть буряків
від 160 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: індичка, малина
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: курка 43%, качка 25%, картопля 9.5%, білок картопляний, горох 0.9%
від 190 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свинина 44%, жир яловичий 12%, картопля, свиняча печінка 5%, оленина 4%
від 140 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: яловичина, жир, картопляні пластівці, горох, в'ялене м'ясо індички
від 198 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, рис, кукурудза, жир птиці, рибне борошно, жом цукрових буряків, клас: суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, клас: суперпреміум
від 185 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 169 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, клас: холістик
від 153 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: тріска, яловичина, свинина, клас: преміум