Karm dla psów Rocco Mealtime Fish 12 kg
Zdjęcia 5 |
Rocco Mealtime Fish 12 kg 1 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rocco Mealtime Fish 12 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rocco Mealtime, ryba - 12 kgSucha karma Rocco Mealtime to smakowity mięsny posiłek dla dorosłych psów. Bezzbożowe receptury zawierające co najmniej 70% składników pochodzenia zwierzęcego, charakteryzują się starannie dobranymi składnikami. Jako karma pełnoporcjowa, Rocco Mealtime zapewnia idealną podaż cennych białek. Wszystkie receptury suchej karmy Rocco Mealtime są wolne o... więcejd dodatku cukru, barwników, aromatów i zbóż. Rocco Mealtime z rybą łączy świeże ryby i świeżego kurczaka z lekkostrawnymi warzywami, takimi jak groszek, marchew i smaczne ziemniaki - dla pełnego smaku. Wysokiej jakości mięso jest przygotowywane w taki sposób, aby zachować jego intensywny smak i składniki odżywcze. Rocco Mealtime z rybą w skrócie: Kompletna karma dla dorosłych psów. Wysoka zawartość świeżych ryb, mięsa i podrobów zapewnia smakowity, pyszny smak i optymalną akceptację. 70% składników pochodzenia zwierzęcego dla optymalnej akceptacji. Idealna podaż białka zwierzęcego. Receptura bezzbożowa: ziemniaki jako główne źródło węglowodanów. Pełnoporcjowa i zbilansowana: dla optymalnego profilu składników odżywczych. Rocco Mealtime przekona wszystkich fanów mięsnej uczty. Ta wysokiej jakości karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras jest dostępna w opakowaniach: 1 kg, 5 kg (5 x 1 kg), 12 kg i 24 kg (2 x 12 kg). Zooplus.plZłóż skargę | 210 zł |
Rocco Mealtime, ryba - 12 kgSucha karma Rocco Mealtime to smakowity mięsny posiłek dla dorosłych psów. Bezzbożowe receptury zawierające co najmniej 70% składników pochodzenia zwierzęcego, charakteryzują się starannie dobranymi składnikami. Jako karma pełnoporcjowa, Rocco Mealtime zapewnia idealną podaż cennych białek. Wszystkie receptury suchej karmy Rocco Mealtime są wolne o... więcejd dodatku cukru, barwników, aromatów i zbóż. Rocco Mealtime z rybą łączy świeże ryby i świeżego kurczaka z lekkostrawnymi warzywami, takimi jak groszek, marchew i smaczne ziemniaki - dla pełnego smaku. Wysokiej jakości mięso jest przygotowywane w taki sposób, aby zachować jego intensywny smak i składniki odżywcze. Bitiba.plZłóż skargę | 196 zł |
Rocco Mealtime, ryba - 2 x 12 kgSucha karma Rocco Mealtime to smakowity mięsny posiłek dla dorosłych psów. Bezzbożowe receptury zawierające co najmniej 70% składników pochodzenia zwierzęcego, charakteryzują się starannie dobranymi składnikami. Jako karma pełnoporcjowa, Rocco Mealtime zapewnia idealną podaż cennych białek. Wszystkie receptury suchej karmy Rocco Mealtime są wolne o... więcejd dodatku cukru, barwników, aromatów i zbóż. Rocco Mealtime z rybą łączy świeże ryby i świeżego kurczaka z lekkostrawnymi warzywami, takimi jak groszek, marchew i smaczne ziemniaki - dla pełnego smaku. Wysokiej jakości mięso jest przygotowywane w taki sposób, aby zachować jego intensywny smak i składniki odżywcze. Rocco Mealtime z rybą w skrócie: Kompletna karma dla dorosłych psów. Wysoka zawartość świeżych ryb, mięsa i podrobów zapewnia smakowity, pyszny smak i optymalną akceptację. 70% składników pochodzenia zwierzęcego dla optymalnej akceptacji. Idealna podaż białka zwierzęcego. Receptura bezzbożowa: ziemniaki jako główne źródło węglowodanów. Pełnoporcjowa i zbilansowana: dla optymalnego profilu składników odżywczych. Rocco Mealtime przekona wszystkich fanów mięsnej uczty. Ta wysokiej jakości karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras jest dostępna w opakowaniach: 1 kg, 5 kg (5 x 1 kg), 12 kg i 24 kg (2 x 12 kg). Zooplus.plZłóż skargę | 410 zł |
10 zł taniej! Rocco Mealtime, 12 kg - RybaKarma sucha Rocco to wysokowartościo Zooplus.plZłóż skargę | 183 zł |
Modyfikacje Rocco Mealtime Fish
Ceny na Rocco Mealtime Fish |
---|---|---|---|---|
Rocco Mealtime Fish 1 kg | od 29 zł | 2 oferty | ||
Rocco Mealtime Fish 12 kg | od 183 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 191 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wieprzowina 44%, tłuszcz wołowy 12%, ziemniaki, wątróbka wieprzowa 5%, dziczyzna 4%
od 190 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina 64%, kurczak 23%, skrobia, ziemniaki 9,5%, pulpa buraczana
od 173 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak 68%, skrobia, ziemniaki 9,5%, groszek, marchew
od 199 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: cielęcina 44%, tłuszcz wołowy 12%, ziemniaki, wątróbka wieprzowa 5%, pstrąg 4%
od 160 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: indyk, malina
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: kurczak 43%, kaczka 25%, ziemniaki 9,5%, białko ziemniaczane, groszek 0,9%
od 152 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: indyk, tłuszcz, groszek, gęsina, płatki ziemniaczane, pulpa buraczana
od 153 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dorsz, wołowina, wieprzowina, klasa: premium
od 198 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso drobiowe, ryż, kukurydza, tłuszcz drobiowy, mączka rybna, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 182 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, ziemniaki, klasa: super premium
od 160 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: łosoś, ziemniaki, groszek, batat, klasa: premium