Корм для собак Rocco Mealtime Lamb 1 кг
Фото 5 |
Rocco Mealtime Lamb 1 kg 1 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rocco Mealtime Lamb 1 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rocco Mealtime, jagnięcina - 1 kgSucha karma Rocco Mealtime to smakowity mięsny posiłek dla dorosłych psów. Bezzbożowe receptury zawierające co najmniej 70% s... щеkładników pochodzenia zwierzęcego, charakteryzują się starannie dobranymi składnikami. Jako karma pełnoporcjowa, Rocco Mealtime zapewnia idealną podaż cennych białek. Wszystkie receptury suchej karmy Rocco Mealtime są wolne od dodatku cukru, barwników, aromatów i zbóż. Rocco Mealtime z łączy świeżą jagnięcinę i świeży drób z lekkostrawnymi warzywami, takimi jak marchew i smaczne ziemniaki - dla pełnego smaku. Wysokiej jakości mięso jest przygotowywane w taki sposób, aby zachować jego intensywny smak i składniki odżywcze. Rocco Mealtime z jagnięciną w skrócie: Wysoka zawartość świeżego mięsa i podrobów zapewnia intensywny, pyszny smak i optymalną akceptację. 70% składników pochodzenia zwierzęcego dla optymalnej akceptacji. Idealna podaż białka zwierzęcego. Receptura bezzbożowa: ziemniaki jako główne źródło węglowodanów. Pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 33 zł |
Rocco Mealtime, jagnięcina - 1 kgSucha karma Rocco Mealtime to smakowity mięsny posiłek dla dorosłych psów. Bezzbożowe receptury zawierające co najmniej 70% s... щеkładników pochodzenia zwierzęcego, charakteryzują się starannie dobranymi składnikami. Jako karma pełnoporcjowa, Rocco Mealtime zapewnia idealną podaż cennych białek. Wszystkie receptury suchej karmy Rocco Mealtime są wolne od dodatku cukru, barwników, aromatów i zbóż. Rocco Mealtime z łączy świeżą jagnięcinę i świeży drób z lekkostrawnymi warzywami, takimi jak marchew i smaczne ziemniaki - dla pełnego smaku. Wysokiej jakości mięso jest przygotowywane w taki sposób, aby zachować jego intensywny smak i składniki odżywcze. Bitiba.plПоскаржитись | 32 zł |
Rocco Mealtime, jagnięcina - 1 kg | 32 zł |
Rocco Mealtime, jagnięcina - 5 x 1 kgSucha karma Rocco Mealtime to smakowity mięsny posiłek dla dorosłych psów. Bezzbożowe receptury zawierające co najmniej 70% s... щеkładników pochodzenia zwierzęcego, charakteryzują się starannie dobranymi składnikami. Jako karma pełnoporcjowa, Rocco Mealtime zapewnia idealną podaż cennych białek. Wszystkie receptury suchej karmy Rocco Mealtime są wolne od dodatku cukru, barwników, aromatów i zbóż. Rocco Mealtime z łączy świeżą jagnięcinę i świeży drób z lekkostrawnymi warzywami, takimi jak marchew i smaczne ziemniaki - dla pełnego smaku. Wysokiej jakości mięso jest przygotowywane w taki sposób, aby zachować jego intensywny smak i składniki odżywcze. Rocco Mealtime z jagnięciną w skrócie: Wysoka zawartość świeżego mięsa i podrobów zapewnia intensywny, pyszny smak i optymalną akceptację. 70% składników pochodzenia zwierzęcego dla optymalnej akceptacji. Idealna podaż białka zwierzęcego. Receptura bezzbożowa: ziemniaki jako główne źródło węglowodanów. Pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 155 zł |
Mieszany pakiet: Rocco Mealtime, 3 x 1 kg - 3 x 1 kgRocco Mealtime – teraz także jako karma sucha! Już od ponad 10 lat karma mokra Rocco zachwyca swoich czworonożnych fanów wyso... щеką zawartością świeżego mięsa i podrobów. Teraz czworonożni wielbiciele karm suchych już nie muszą rezygnować z Rocco! Karma sucha Rocco Mealtime to konkretny, mięsny posiłek dla dorosłych psów. W skład tej karmy pełnoporcjowej wchodzi co najmniej 70% wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 80 zł |
Модификації Rocco Mealtime Lamb
Ціни на Rocco Mealtime Lamb |
---|---|---|---|---|
Rocco Mealtime Lamb 1 кг | від 32 zł | 5 пропозицій | ||
Rocco Mealtime Lamb 12 кг | від 222 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 29 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: 68% курка, крохмаль, 9.5% картопля, горох, морква
від 28 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: 27% риба, 25% курка, форель 14%, крохмаль, 12% картопля, рибне борошно
від 34 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: індичка, малина
від 38 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: лосось, балтійська риба
від 25 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, картопля, горох, крохмаль, риба, білок птиці, амарант
від 20 zł
сухий корм, 0.75 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: зернові, м'ясо та м'ясні продукти (14%, у т.ч. яловичина 4%)
від 11 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оленина, лосось, батат, горох, лляне насіння, буряковий жом
від 32 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, білок яловичої грудинки, крохмаль, білок індички, горох, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка 41%, картопляне борошно, білок птиці 13%, качиний білок 10%, клас: холістик
від 25 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: баранина, яловичина, курка, свинина, жир, крохмаль, овочі, мінерали, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, яловичина, курка, свинина, жир, яйця, крохмаль, овочі, мінерали, клас: суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: свинина, картопляні пластівці, горох, яловичі шкварки, крохмаль, білок, клас: суперпреміум