Корм для собак Rocco Mealtime Chicken 12 кг
Фото 5 |
Rocco Mealtime Chicken 12 kg 1 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rocco Mealtime Chicken 12 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rocco Mealtime, kurczak - 2 x 12 kgSucha karma Rocco Mealtime to smakowity mięsny posiłek dla dorosłych psów. Bezzbożowe receptury zawierające co najmniej 70% składników pochodzenia zwierzęcego charakteryzują się starannie dobranymi składnikami. Jako karma pełnoporcjowa, Rocco Mealtime zapewnia idealną podaż cennych białek. Wszystkie receptury suchej karmy Rocco Mealtime są wolne od... щеdodatku cukru, barwników, aromatów i zbóż. Rocco Mealtime łączy świeżego kurczaka z lekkostrawnymi warzywami, takimi jak groszek, marchewka i smaczne ziemniaki - dla pełnego smaku. Wysokiej jakości mięso jest przygotowywane w taki sposób, aby zachować jego intensywny smak i składniki odżywcze. Rocco Mealtime z kurczakiem w skrócie: Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów. Wysoka zawartość świeżego mięsa i podrobów zapewnia intensywny, pyszny smak i optymalną akceptację. 70% składników pochodzenia zwierzęcego dla optymalnej akceptacji. Idealna podaż białka zwierzęcego. Receptura bezzbożowa: ziemniaki jako główne źródło węglowodanów. Pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 410 zł |
Rocco Mealtime, kurczak - 12 kgSucha karma Rocco Mealtime to smakowity mięsny posiłek dla dorosłych psów. Bezzbożowe receptury zawierające co najmniej 70% składników pochodzenia zwierzęcego charakteryzują się starannie dobranymi składnikami. Jako karma pełnoporcjowa, Rocco Mealtime zapewnia idealną podaż cennych białek. Wszystkie receptury suchej karmy Rocco Mealtime są wolne od... щеdodatku cukru, barwników, aromatów i zbóż. Rocco Mealtime łączy świeżego kurczaka z lekkostrawnymi warzywami, takimi jak groszek, marchewka i smaczne ziemniaki - dla pełnego smaku. Wysokiej jakości mięso jest przygotowywane w taki sposób, aby zachować jego intensywny smak i składniki odżywcze. Właściwości Rocco Bitiba.plПоскаржитись | 199 zł |
Rocco Mealtime, kurczak - 12 kgSucha karma Rocco Mealtime to smakowity mięsny posiłek dla dorosłych psów. Bezzbożowe receptury zawierające co najmniej 70% składników pochodzenia zwierzęcego charakteryzują się starannie dobranymi składnikami. Jako karma pełnoporcjowa, Rocco Mealtime zapewnia idealną podaż cennych białek. Wszystkie receptury suchej karmy Rocco Mealtime są wolne od... щеdodatku cukru, barwników, aromatów i zbóż. Rocco Mealtime łączy świeżego kurczaka z lekkostrawnymi warzywami, takimi jak groszek, marchewka i smaczne ziemniaki - dla pełnego smaku. Wysokiej jakości mięso jest przygotowywane w taki sposób, aby zachować jego intensywny smak i składniki odżywcze. Rocco Mealtime z kurczakiem w skrócie: Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów. Wysoka zawartość świeżego mięsa i podrobów zapewnia intensywny, pyszny smak i optymalną akceptację. 70% składników pochodzenia zwierzęcego dla optymalnej akceptacji. Idealna podaż białka zwierzęcego. Receptura bezzbożowa: ziemniaki jako główne źródło węglowodanów. Pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 210 zł |
10 zł taniej! Rocco Mealtime, 12 kg - KurczakKarma sucha Rocco to wysokowartościo Zooplus.plПоскаржитись | 173 zł |
Модификації Rocco Mealtime Chicken
Ціни на Rocco Mealtime Chicken |
---|---|---|---|---|
Rocco Mealtime Chicken 1 кг | від 29 zł | 3 пропозиції | ||
Rocco Mealtime Chicken 12 кг | від 173 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 183 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: 27% риба, 25% курка, форель 14%, крохмаль, 12% картопля, рибне борошно
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина 64%, курка 23%, крохмаль, картопля 9.5%, м'якоть буряків
від 160 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: індичка, малина
від 190 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свинина 44%, жир яловичий 12%, картопля, свиняча печінка 5%, оленина 4%
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: курка 43%, качка 25%, картопля 9.5%, білок картопляний, горох 0.9%
від 130 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: індичка, жир, горох, м'ясо гусака, картопляні пластівці, жом буряків
від 182 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 193 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: борошно з ягняти 26 %, рис 26 %, рис коричневий не менше 4 %, ячмінь, клас: преміум
від 153 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: тріска, яловичина, свинина, клас: преміум
від 185 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 149 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: кукурудза, рибне борошно, жир, пульпа буряків, соус, мінерали, клас: преміум