Karm dla psów Rocco Mealtime Chicken 12 kg
Zdjęcia 5 |
Rocco Mealtime Chicken 12 kg 1 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rocco Mealtime Chicken 12 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rocco Mealtime, kurczak - 2 x 12 kgSucha karma Rocco Mealtime to smakowity mięsny posiłek dla dorosłych psów. Bezzbożowe receptury zawierające co najmniej 70% składników pochodzenia zwierzęcego charakteryzują się starannie dobranymi składnikami. Jako karma pełnoporcjowa, Rocco Mealtime zapewnia idealną podaż cennych białek. Wszystkie receptury suchej karmy Rocco Mealtime są wolne od... więcejdodatku cukru, barwników, aromatów i zbóż. Rocco Mealtime łączy świeżego kurczaka z lekkostrawnymi warzywami, takimi jak groszek, marchewka i smaczne ziemniaki - dla pełnego smaku. Wysokiej jakości mięso jest przygotowywane w taki sposób, aby zachować jego intensywny smak i składniki odżywcze. Rocco Mealtime z kurczakiem w skrócie: Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów. Wysoka zawartość świeżego mięsa i podrobów zapewnia intensywny, pyszny smak i optymalną akceptację. 70% składników pochodzenia zwierzęcego dla optymalnej akceptacji. Idealna podaż białka zwierzęcego. Receptura bezzbożowa: ziemniaki jako główne źródło węglowodanów. Pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 410 zł |
Rocco Mealtime, kurczak - 12 kgSucha karma Rocco Mealtime to smakowity mięsny posiłek dla dorosłych psów. Bezzbożowe receptury zawierające co najmniej 70% składników pochodzenia zwierzęcego charakteryzują się starannie dobranymi składnikami. Jako karma pełnoporcjowa, Rocco Mealtime zapewnia idealną podaż cennych białek. Wszystkie receptury suchej karmy Rocco Mealtime są wolne od... więcejdodatku cukru, barwników, aromatów i zbóż. Rocco Mealtime łączy świeżego kurczaka z lekkostrawnymi warzywami, takimi jak groszek, marchewka i smaczne ziemniaki - dla pełnego smaku. Wysokiej jakości mięso jest przygotowywane w taki sposób, aby zachować jego intensywny smak i składniki odżywcze. Rocco Mealtime z kurczakiem w skrócie: Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów. Wysoka zawartość świeżego mięsa i podrobów zapewnia intensywny, pyszny smak i optymalną akceptację. 70% składników pochodzenia zwierzęcego dla optymalnej akceptacji. Idealna podaż białka zwierzęcego. Receptura bezzbożowa: ziemniaki jako główne źródło węglowodanów. Pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 210 zł |
10 zł taniej! Rocco Mealtime, 12 kg - KurczakKarma sucha Rocco to wysokowartościo Zooplus.plZłóż skargę | 173 zł |
Modyfikacje Rocco Mealtime Chicken
Ceny na Rocco Mealtime Chicken |
---|---|---|---|---|
Rocco Mealtime Chicken 1 kg | od 29 zł | 3 oferty | ||
Rocco Mealtime Chicken 12 kg | od 173 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 183 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: 27% ryba, 25% kurczak, 14% pstrąg, skrobia, 12% ziemniaki, mączka rybna
od 191 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wieprzowina 44%, tłuszcz wołowy 12%, ziemniaki, wątróbka wieprzowa 5%, dziczyzna 4%
od 190 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina 64%, kurczak 23%, skrobia, ziemniaki 9,5%, pulpa buraczana
od 160 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: indyk, malina
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: kurczak 43%, kaczka 25%, ziemniaki 9,5%, białko ziemniaczane, groszek 0,9%
od 199 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: cielęcina 44%, tłuszcz wołowy 12%, ziemniaki, wątróbka wieprzowa 5%, pstrąg 4%
od 152 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: indyk, tłuszcz, groszek, gęsina, płatki ziemniaczane, pulpa buraczana
od 182 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 169 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: ryż z kurczaka, klasa: holistyczna
od 178 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: 40% wieprzowina, 30% sardynki, ryż, buraki, drożdże piwne, kurkuma, klasa: holistyczna
od 179 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 193 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mączka jagnięca 26%, ryż 26%, ryż brązowy co najmniej 4%, jęczmień, klasa: premium