Karm dla psów Rocco Mealtime Lamb 1 kg
Zdjęcia 5 |
Rocco Mealtime Lamb 1 kg 1 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rocco Mealtime Lamb 1 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rocco Mealtime, jagnięcina - 1 kgSucha karma Rocco Mealtime to smakowity mięsny posiłek dla dorosłych psów. Bezzbożowe receptury zawierające co najmniej 70% składników pochodzenia zwierzęcego, charakteryzują się starannie dobranymi składnikami. Jako karma pełnoporcjowa, Rocco Mealtime zapewnia idealną podaż cennych białek. Wszystkie receptury suchej karmy Rocco Mealtime są wolne o... więcejd dodatku cukru, barwników, aromatów i zbóż. Rocco Mealtime z łączy świeżą jagnięcinę i świeży drób z lekkostrawnymi warzywami, takimi jak marchew i smaczne ziemniaki - dla pełnego smaku. Wysokiej jakości mięso jest przygotowywane w taki sposób, aby zachować jego intensywny smak i składniki odżywcze. Rocco Mealtime z jagnięciną w skrócie: Wysoka zawartość świeżego mięsa i podrobów zapewnia intensywny, pyszny smak i optymalną akceptację. 70% składników pochodzenia zwierzęcego dla optymalnej akceptacji. Idealna podaż białka zwierzęcego. Receptura bezzbożowa: ziemniaki jako główne źródło węglowodanów. Pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 33 zł |
Rocco Mealtime, jagnięcina - 1 kgSucha karma Rocco Mealtime to smakowity mięsny posiłek dla dorosłych psów. Bezzbożowe receptury zawierające co najmniej 70% składników pochodzenia zwierzęcego, charakteryzują się starannie dobranymi składnikami. Jako karma pełnoporcjowa, Rocco Mealtime zapewnia idealną podaż cennych białek. Wszystkie receptury suchej karmy Rocco Mealtime są wolne o... więcejd dodatku cukru, barwników, aromatów i zbóż. Rocco Mealtime z łączy świeżą jagnięcinę i świeży drób z lekkostrawnymi warzywami, takimi jak marchew i smaczne ziemniaki - dla pełnego smaku. Wysokiej jakości mięso jest przygotowywane w taki sposób, aby zachować jego intensywny smak i składniki odżywcze. Bitiba.plZłóż skargę | 32 zł |
Rocco Mealtime, jagnięcina - 5 x 1 kgSucha karma Rocco Mealtime to smakowity mięsny posiłek dla dorosłych psów. Bezzbożowe receptury zawierające co najmniej 70% składników pochodzenia zwierzęcego, charakteryzują się starannie dobranymi składnikami. Jako karma pełnoporcjowa, Rocco Mealtime zapewnia idealną podaż cennych białek. Wszystkie receptury suchej karmy Rocco Mealtime są wolne o... więcejd dodatku cukru, barwników, aromatów i zbóż. Rocco Mealtime z łączy świeżą jagnięcinę i świeży drób z lekkostrawnymi warzywami, takimi jak marchew i smaczne ziemniaki - dla pełnego smaku. Wysokiej jakości mięso jest przygotowywane w taki sposób, aby zachować jego intensywny smak i składniki odżywcze. Rocco Mealtime z jagnięciną w skrócie: Wysoka zawartość świeżego mięsa i podrobów zapewnia intensywny, pyszny smak i optymalną akceptację. 70% składników pochodzenia zwierzęcego dla optymalnej akceptacji. Idealna podaż białka zwierzęcego. Receptura bezzbożowa: ziemniaki jako główne źródło węglowodanów. Pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 155 zł |
Mieszany pakiet: Rocco Mealtime, 3 x 1 kg - 3 x 1 kgRocco Mealtime – teraz także jako karma sucha! Już od ponad 10 lat karma mokra Rocco zachwyca swoich czworonożnych fanów wysoką zawartością świeżego mięsa i podrobów. Teraz czworonożni wielbiciele karm suchych już nie muszą rezygnować z Rocco! Karma sucha Rocco Mealtime to konkretny, mięsny posiłek dla dorosłych psów. W skład tej karmy pełnoporcjow... więcejej wchodzi co najmniej 70% wyselekcjonowan Zooplus.plZłóż skargę | 80 zł |
Modyfikacje Rocco Mealtime Lamb
Ceny na Rocco Mealtime Lamb |
---|---|---|---|---|
Rocco Mealtime Lamb 1 kg | od 32 zł | 4 oferty | ||
Rocco Mealtime Lamb 12 kg | od 222 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 34 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: indyk, malina
od 29 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak 68%, skrobia, ziemniaki 9,5%, groszek, marchew
od 29 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: 27% ryba, 25% kurczak, 14% pstrąg, skrobia, 12% ziemniaki, mączka rybna
od 38 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, ryba bałtycka
od 25 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: łosoś, ziemniaki, groszek, skrobia, ryby, białko drobiowe, amarantus
od 20 zł
sucha karma, 0.75 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: zboża, mięso i przetwory mięsne (14%, w tym wołowina 4%)
od 11 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dziczyzna, łosoś, batat, groch, siemię lniane, wysłodki buraczane
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, białko mostka wołowego, skrobia, białko indycze, groszek, klasa: super premium
od 25 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, wołowina, kurczak, wieprzowina, tłuszcz, skrobia, warzywa, minerały, klasa: super premium
od 26 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna, wołowina, kurczak, wieprzowina, tłuszcz, skrobia, warzywa, minerały, klasa: super premium
od 28 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak 41%, mąka ziemniaczana, białko drobiowe 13%, białko kacze 10%, klasa: holistyczna
od 33 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: wieprzowina, płatki ziemniaczane, groszek, skwarki wołowe, skrobia, białko, klasa: super premium