Karm dla psów Rocco Mealtime Rumen 12 kg
Zdjęcia 3 |
Rocco Mealtime Rumen 12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rocco Mealtime Rumen 12 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rocco Mealtime, żwacze - 12 kgSucha karma Rocco Mealtime to smakowity mięsny posiłek dla dorosłych psów. Bezzbożowe receptury zawierające co najmniej 70% składników pochodzenia zwierzęcego charakteryzują się starannie dobranymi składnikami. Jako karma pełnoporcjowa, Rocco Mealtime zapewnia idealną podaż cennych białek. Wszystkie receptury suchej karmy Rocco Mealtime są wolne od... więcejdodatku cukru, barwników, aromatów i zbóż. Rocco Mealtime ze żwaczami łączy świeże żwacze wołowe i świeży drób z lekkostrawnymi warzywami, takimi jak groszek, marchew i smaczne ziemniaki - dla pełnego smaku. Wysokiej jakości mięso jest przygotowywane w taki sposób, aby zachować jego intensywny smak i składniki odżywcze. Rocco Mealtime ze żwaczami w skrócie: Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów. Wysoka zawartość świeżego mięsa i podrobów zapewnia obfity, pyszny smak i optymalną akceptację. 70% składników pochodzenia zwierzęcego dla optymalnej akceptacji. Idealna podaż białka zwierzęcego. Receptura bezzbożowa: ziemniaki jako główne źródło węglowodanów. Pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 210 zł |
Rocco Mealtime, żwacze - 2 x 12 kgSucha karma Rocco Mealtime to smakowity mięsny posiłek dla dorosłych psów. Bezzbożowe receptury zawierające co najmniej 70% składników pochodzenia zwierzęcego charakteryzują się starannie dobranymi składnikami. Jako karma pełnoporcjowa, Rocco Mealtime zapewnia idealną podaż cennych białek. Wszystkie receptury suchej karmy Rocco Mealtime są wolne od... więcejdodatku cukru, barwników, aromatów i zbóż. Rocco Mealtime ze żwaczami łączy świeże żwacze wołowe i świeży drób z lekkostrawnymi warzywami, takimi jak groszek, marchew i smaczne ziemniaki - dla pełnego smaku. Wysokiej jakości mięso jest przygotowywane w taki sposób, aby zachować jego intensywny smak i składniki odżywcze. Rocco Mealtime ze żwaczami w skrócie: Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów. Wysoka zawartość świeżego mięsa i podrobów zapewnia obfity, pyszny smak i optymalną akceptację. 70% składników pochodzenia zwierzęcego dla optymalnej akceptacji. Idealna podaż białka zwierzęcego. Receptura bezzbożowa: ziemniaki jako główne źródło węglowodanów. Pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 410 zł |
10 zł taniej! Rocco Mealtime, 12 kg - ŻwaczeKarma sucha Rocco to wysokowartościo Zooplus.plZłóż skargę | 190 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 191 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wieprzowina 44%, tłuszcz wołowy 12%, ziemniaki, wątróbka wieprzowa 5%, dziczyzna 4%
od 183 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: 27% ryba, 25% kurczak, 14% pstrąg, skrobia, 12% ziemniaki, mączka rybna
od 199 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: cielęcina 44%, tłuszcz wołowy 12%, ziemniaki, wątróbka wieprzowa 5%, pstrąg 4%
od 173 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak 68%, skrobia, ziemniaki 9,5%, groszek, marchew
od 160 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: indyk, malina
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: kurczak 43%, kaczka 25%, ziemniaki 9,5%, białko ziemniaczane, groszek 0,9%
od 152 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: indyk, tłuszcz, groszek, gęsina, płatki ziemniaczane, pulpa buraczana
od 165 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kukurydza, kurczak 25%, ryż, pulpa buraczana, kiełki kukurydzy, klasa: super premium
od 149 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: kukurydza, mączka rybna, tłuszcz, wysłodki buraczane, sos, minerały, klasa: premium
od 148 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 198 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso drobiowe, ryż, kukurydza, tłuszcz drobiowy, mączka rybna, wysłodki buraczane, klasa: super premium