Блендер Philips Series 5000 HR2224/00 білий
Відео 1Фото 5 |
Philips Series 5000 HR2224/00 2020 рікSeries 5000 |
|
Стаціонарний блендер допоможе не тільки приготувати коктейль або смузі, але ще й швидко подрібнити м'ясо, тверді овочі чи фрукти й навіть лід. Глечик зроблений з пластику й вміщує 1.5 літри — такого об'єму вистачить на кілька порцій напою. Внутрішні ребра глечика роблять його міцнішим і забезпечують оптимальний потік інгредієнтів для ідеального змішування. Також виробник заявляє про технології ProBlend Crush: потужний і енергоефективний мотор на 800 Вт у парі з чотирикінцевим гострим ножем швидко подрібнюють навіть найтвердіші інгредієнти й великі шматки. Philips Series 5000 HR 2224 пропонує три швидкості — від легкого до інтенсивнішого змішування, а в імпульсному режимі шматочки потрапляють на лезо повторно й перетворюються в однорідну консистенцію. Ще один плюс у скарбничку моделі — це можливість мити всі знімні деталі в посудомийній машині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 5000 HR2224/00 білий
Усі ціни 6 →Philips Domestic Appliances Series 5000 Blender Kielichowy Technologia Pro | 344 zł |
Philips Series 5000 Blender kielichowy HR2224/00 HR2224/00 | 319 zł |
Blender kielichowy PHILIPS HR2224/00 | 290 zł |
Blender kielichowy Philips HR2224/00 | 309 zł |