Mikser Philips Series 5000 HR2224/00 biały
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Philips Series 5000 HR2224/00 2020 rokSeries 5000 |
|
Blender kielichowy pomoże Ci nie tylko przygotować koktajl czy smoothie, ale także szybko zmielić mięso, twarde warzywa czy owoce, a nawet lód. Dzbanek jest wykonany z tworzywa sztucznego i mieści 1,5 litra - wystarczy na kilka drinków. Wewnętrzne żebra dzbanka wzmacniają go i umożliwiają optymalny przepływ składników w celu idealnego wymieszania. Producent zapowiada również technologię ProBlend Crush: potężny i energooszczędny silnik o mocy 800 W w połączeniu z czteroramiennym ostrym nożem szybko rozdrabnia nawet najtwardsze składniki i duże kawałki. Seria Philips 5000 HR 2224 oferuje trzy prędkości, od lekkiego do bardziej intensywnego mieszania, a w trybie pulsacyjnym kawałki wielokrotnie uderzają w ostrze i zamieniają się w jednolitą konsystencję. Kolejnym plusem w skarbonce modele jest możliwość umycia wszystkich wyjmowanych części w zmywarce.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Series 5000 HR2224/00 biały
Wszystkie ceny 7 →Philips Domestic Appliances Series 5000 Blender Kielichowy Technologia Pro | 344 zł |
Blender kielichowy PHILIPS HR2224/00 | 312 zł |
Philips Series 5000 Blender kielichowy HR2224/00 HR2224/00 | 290 zł |
Blender kielichowy PHILIPS HR2224/00 | 312 zł |
Blender kielichowy PHILIPS HR2224/00 | 290 zł |
Blender kielichowy Philips HR2224/00 | 309 zł |
Blender kielichowy Phlips HR2224/00 800 W | 269 zł |