Лампочка Osram LED Value Classic 11.5W 6500K E27
Osram LED Value Classic 11.5W 6500K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Value Classic 11.5W 6500K E27
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Żarówka LED E27 10W 6500K 1055lm | 15 zł |
Ledvance Żarówka LED 11,5W E27 (4052899971035) | 13 zł |
Żarówka LED 11W VALUE CL A75 865 220-240V FR E27 10X1 4052899971035 | 13 zł |
Żarówka LED bańka E27 10W b.zimna 6500K 1055lm mleczna 200* A60 VALUE OSRA | 8 zł |
Eko-Light EKZOS035 żarówka 1x10W/E27 6500K | 15 zł |
Żarówka LED E27 11W VALUE CL A75 865 220-240V FR E27 10X1 4052899971035 | 10 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →