Лампочка Osram LED Retrofit Classic A 7.5W 2700K E27
Osram LED Retrofit Classic A 7.5W 2700K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Retrofit Classic A 7.5W 2700K E27
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Osram ?arówka ?wiat?a LED Standard 7.5W/827 (75W) frosted E27 | 44 zł |
Żarówka LED E27 A60 8W = 75W 1055lm 2700K Ciepła 320° Filament OSRAM STAR | 16 zł |
Osram Parathom Classic Filament 75 non-dim 7,5W/827 E27 bulb ...nie z tej | 19 zł |
Osram Parathom Classic Filament 75 non-dim 7,5W/827 E27 bulb Osram | Parat | 23 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →