Побутовий датчик Orno OR-CR-259/W
Фото 6 |
Orno OR-CR-259/W білий чорний |
|
Підвищена чутливість детектора.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orno 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orno.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orno OR-CR-259/W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Orno CR-259/W czujnik ruchu zewnętrzny IP65 360 stopni z czujnikiem zmierz | 90 zł |
Czujnik ruchu 360 stopni, IP65, max 2000W, max zasięg 20metrów, kolor biał | 99 zł |
ORNO, Czujnik ruchu 360st. IP65, 2000W, zasieg max. 20m, biały OR-CR-259/W | 85 zł |
Czujnik ruchu 360° IP65 biały ORNO | 107 zł |
Модификації Orno OR-CR-259/W
Ціни на Orno OR-CR-259/W |
---|---|---|---|---|
Orno OR-CR-259/W | від 85 zł | 4 пропозиції | ||
Orno OR-CR-259/B | від 82 zł | 6 пропозицій |