Побутовий датчик Orno OR-CR-205
Фото 7 |
Orno OR-CR-205 |
|
Вбудований перемикач для керування світлом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orno 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orno.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orno OR-CR-205
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ORNO OR-CR-205 podtynkowy czujnik ruchu wewnętrzny z włącznikiem światła 1 | 40 zł |
Czujnik ruchu do LED 600W 140 stopni biały OR-CR-205 Orno - wysyłka w 24h | 32 zł |
ORNO, Czujnik ruchu 160 st. IP20, do puszki, 1200W, do LEDów OR-CR-205 | 34 zł |