Побутовий датчик Orno OR-CR-203/W (OR-CR-203/W)
Фото 8 |
Orno OR-CR-203/W білий чорний |
|
Швидкість об'єкта, що рухається 0.6 – 1.5 м / с.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orno 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orno.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orno OR-CR-203/W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ORNO CR-203 LED czujnik ruchu 360 10-1200 W montaż sufitowy podtynkowy bia | 29 zł |
Czujnik ruchu Orno OR-CR-203/W | 34 zł |
Czujnik ruchu 360 stopni 1200W LED IP20 biały | 65 zł |
ORNO, Czujnik ruchu 360st. IP20, 1200W, biały OR-CR-203/W | 34 zł |
Модификації Orno OR-CR-203/W
Ціни на Orno OR-CR-203/W |
---|---|---|---|---|
Orno OR-CR-203/W | від 29 zł | 4 пропозиції | ||
Orno OR-CR-203/B | від 27 zł | 3 пропозиції |