Охоронний датчик Orno OR-MA-701
Фото 7 |
Orno OR-MA-701 охоронний |
|
У комплекті є модуль для подачі сигналу або тривоги (два режими роботи). Тривалість сигналу тривоги 15 – 20 секунд. 110 дБ гучності. Можливе подання живлення від блоку на 6 В (не входить у комплект поставки).
Датчик не позиціонується як професійне охоронне обладнання, заявлений приклад використання – контроль вхідних дверей, складських приміщень, які становлять небезпеку для дітей.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orno 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orno.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orno OR-MA-701
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ORNO MA-701 Bezprzewodowy czujnik ruchu domowego z sygnalizacją i alarmem | 62 zł |
Orno Czujnik ruchu z sygnalizacją i z alarmem 5m biały (OR-MA-701) | 65 zł |
Czujka Pir z sygnalizatorem OR-MA-701 | 70 zł |
Czujka Pir Z Sygnalizatorem Or-Ma-701 | 59 zł |
Czujnik ruchu z SYGNALIZACJĄ I ALARMEM OR-MA-701 ORNO | 56 zł |
Sygnalizator/Powiadomienie o Wejściu (czujnik ruchu + sygnalizacja dźwięko | 122 zł |