Протипожежний датчик Orno OR-DC-628
Фото 4 |
Orno OR-DC-628 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orno OR-DC-628
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Orno ORNO CZUJNIK DYMU MINI ZE ZINTEGROWANĄ BATERIĄ OR-DC-628 | 95 zł |
Orno Orno Czujnik dymu mini ze zintegrowaną baterią | 86 zł |
ORNO, Czujnik dymu MINI ze zintegrowaną baterią OR-DC-628 | 70 zł |
Czujnik dymu OR-DC-626 ORNO | 88 zł |