Камера відеоспостереження Dahua HAC-B2A21 3.6 mm
Фото 10 |
Dahua HAC-B2A21 3.6 mm |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua HAC-B2A21 3.6 mm
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kamera HDCVI DAHUA HAC-B2A21-0360B | 267 zł |
Kamera bullet HAC-B2A21-0360B 1080p 3.6mm Dahua | 133 zł |
Dahua HAC-B2A21-0360B | 89 zł |
Kamera HD-CVI DAHUA HAC-B2A21- | 97 zł |
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-B2A21-0360B - 1080p 3.6 mm DAHUA | 98 zł |
Dahua HAC-B2A21-0360B - Szybka wysyłka, Możliwy montaż, Upusty dla instala | 267 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →