Охоронний датчик TP-LINK Tapo T110
Відео 8Фото 4 |
TP-LINK Tapo T110 |
|
Повідомлення про відкриття, інтеграція в систему розумного будинку з можливостями налаштування дій під час спрацювання датчика. Відстань до спрацьовування 15 мм.
Для роботи потрібний Tapo Hub.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TP-LINK Tapo T110
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tapo Inteligentny czujnik kontaktu drzwi/okien monitor w czasie rzeczywist | 179 zł |
TP LINK Czujnik otwarcia TP-LINK Tapo Smart T110 Biały | 60 zł |
TP-Link Tapo T110 Smart Contact Sensor | 96 zł |
TP-LINK Czujnik magnetyczny Tapo T110 SHTPLDS00000001 | 67 zł |
Czujnik Tp-Link Tapo T110 NET-SMH-CZ-TPL-003 | 67 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди