Душова система Omnires SIENA SYSSN10CR
Omnires SIENA SYSSN10CR |
|
Виготовлена за технологією Anti-Scale. Має силіконову вставку, яка запобігає застою води всередині лійки. Періодичний спосіб душової лійки, щоб застоялася вода могла витікати через форсунки, гарантує довгострокову роботу.
З технологією Easy Clean можна легко видалити вапняний наліт, просто протерши силіконову поверхню тропічного душу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires SIENA SYSSN10CR
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Promocyjny kompletny zestaw do zabudowy SN10 Chrom 5902539813685 | 1 271 zł |
Omnires Zestaw prysznicowy podtynkowy Omnires Siena chrom połysk SYSSN10CR | 1 134 zł |
Zestaw prysznicowy podtynkowy Omnires Siena chrom (CR) SYSSN10CR | 1 134 zł |
System podtynkowy prysznicowy Omnires Siena SYSSN10CR | 944 zł |
System Prysznicowy Podtynkowy Omnires Siena | 1 134 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →