Zestaw prysznicowy Omnires SIENA SYSSN10CR
Omnires SIENA SYSSN10CR |
|
Wykonane w technologii Anti-Scale. Posiada silikonową wkładkę, która zapobiega stagnacji wody wewnątrz konewki. Okresowe przechylanie głowicy prysznicowej w celu wypłynięcia stojącej wody przez dysze gwarantuje długotrwałą wydajność.
Dzięki technologii Easy Clean kamień można łatwo usunąć, po prostu przecierając silikonową powierzchnię deszczownicy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires SIENA SYSSN10CR
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Promocyjny kompletny zestaw do zabudowy SN10 Chrom 5902539813685 | 1 271 zł |
Omnires Zestaw prysznicowy podtynkowy Omnires Siena chrom połysk SYSSN10CR | 1 134 zł |
Zestaw prysznicowy podtynkowy Omnires Siena chrom (CR) SYSSN10CR | 1 134 zł |
System podtynkowy prysznicowy Omnires Siena SYSSN10CR | 944 zł |
System Prysznicowy Podtynkowy Omnires Siena | 1 134 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →