Душова система Omnires MURRAY MU6144CR
Omnires MURRAY MU6144CR |
|
Виготовлена за технологією Anti-Scale. Має силіконову вставку, яка запобігає застою води всередині лійки. Періодичний спосіб душової лійки, щоб застоялася вода могла витікати через форсунки, гарантує довгострокову роботу.
З технологією Easy Clean можна легко видалити вапняний наліт, просто протерши силіконову поверхню тропічного душу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires MURRAY MU6144CR
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Kolumna prysznicowa Omnires Murray chrom połysk MU6144CR | 1 139 zł |
Zestaw prysznicowy Omnires Murray chrom (CR) MU6144CR | 1 139 zł |
Kolumna Prysznicowa Omnires Murray | 1 139 zł |
Kolumna prysznicowa z baterią Murray MU6144 Omnires | 1 019 zł |
Omnires Murray kolumna natryskowa z baterią chrom MU6144CR RABAT W KOSZYK | 956 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →