Блендер Novis Pro 880L 6612.02 червоний
Відео 1Фото 17 |
Novis Pro 880L 6612.02 |
|
Автоматично адаптує свої налаштування до вибраного контейнера завдяки технології SmartAdapt
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Novis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Novis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Novis Pro 880L 6612.02 червоний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blender kielichowy NOVIS Pro 880L Czerwony | 3 183 zł |
NOVIS Blender kielichowy wysokoobrotowy 23x23x35cm | 2 872 zł |
Blender kielichowy NOVIS Pro 880L Czerwony | 3 183 zł |
Відеоогляди
Модификації Novis Pro 880L 6612.02
Ціни на Novis Pro 880L 6612.02 |
---|---|---|---|---|
Novis Pro 880L 6612.09 бежевий | від 2 872 zł | 4 пропозиції | ||
Novis Pro 880L 6612.01 білий | від 2 030 zł | 5 пропозицій | ||
Novis Pro 880L 6612.31 бірюзовий | від 3 350 zł | 3 пропозиції | ||
Novis Pro 880L 6612.06 зелений | від 2 872 zł | 4 пропозиції | ||
Novis Pro 880L 6612.02 червоний | від 2 872 zł | 4 пропозиції | ||
Novis Pro 880L 6612.34 чорний | від 2 017 zł | 5 пропозицій | ||
Novis Pro 880L 6612.03 чорний | від 2 872 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →