Блендер Novis Pro 650L 6621.22.20 сріблястий
Фото 8 |
Novis Pro 650L 6621.22.20 сріблястий чорний |
|
Автоматично адаптує свої налаштування до вибраного контейнера завдяки технології SmartAdapt
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Novis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Novis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Novis Pro 650L 6621.22.20 сріблястий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Novis ProBlender 650L srebrny srebrny 6621.22.20 | 1 388 zł |
Blender kielichowy NOVIS Pro 650L Srebrny | 2 499 zł |
NOVIS Blender kielichowy wysokoobrotowy 23x23x35cm | 2 274 zł |
Модификації Novis Pro 650L 6621.22.20
Ціни на Novis Pro 650L 6621.22.20 |
---|---|---|---|---|
Novis Pro 650L 6621.22.20 сріблястий | від 1 388 zł | 5 пропозицій | ||
Novis Pro 650L 6621.03.20 чорний | від 2 500 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →