Літня шина Nexen Nblue HD Plus 215/60 R15 94H
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen Nblue HD Plus 215/60 R15 94H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Nblue HD Plus 215/60 R15 94H
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen N blue HD Plus (215/60 R15 94H) 16794NX | 326 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 215/60 R15 94H 4PR ) 16794NX | 402 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 215/60 R15 94H 4PR ) | 424 zł |
Nexen N blue HD Plus (215/60 R15 94H) 18643NXK | 371 zł |
Nexen N blue HD Plus (215/60 R15 94H) 13881NXK | 363 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 215/60 R15 94H 4PR ) | 407 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 215/60 R15 94H 4PR ) 13881NXK | 419 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →