Літня шина Nexen Nblue HD Plus 205/60 R15 91V
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen Nblue HD Plus 205/60 R15 91V 205/60 R15 91 H 205/60 R15 91 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Nblue HD Plus 205/60 R15 91V
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen N blue HD Plus ( 205/60 R15 91V 4PR ) 13873NXK | 378 zł |
Nexen N blue HD Plus (205/60 R15 91V) 18324NX | 358 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 205/60 R15 91V 4PR ) | 382 zł |
Nexen N blue HD Plus (205/60 R15 91V) 16758NX | 527 zł |
Nexen N blue HD Plus (205/60 R15 91V) 13873NXK | 372 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 205/60 R15 91V 4PR ) 16758NX | 454 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 205/60 R15 91V 4PR ) 18324NX | 358 zł |
Відеоогляди
Модификації Nexen Nblue HD Plus 205/60 R15 91V
Ціни на Nexen Nblue HD Plus 205/60 R15 91V |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 205/60 R15 91H | від 284 zł | 7 пропозицій | ||
Nexen Nblue HD Plus 205/60 R15 91V | від 358 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →