Opona letnia Nexen Nblue HD Plus 205/60 R15 91V
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue HD Plus 205/60 R15 91V 205/60 R15 91 H 205/60 R15 91 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue HD Plus 205/60 R15 91V
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N blue HD Plus ( 205/60 R15 91V 4PR ) 13873NXK | 377 zł |
Nexen N blue HD Plus (205/60 R15 91V) 18324NX | 358 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 205/60 R15 91V 4PR ) | 463 zł |
Nexen N blue HD Plus (205/60 R15 91V) 16758NX | 527 zł |
Nexen N blue HD Plus (205/60 R15 91V) 13873NXK | 372 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Nblue HD Plus 205/60 R15 91V
Ceny na Nexen Nblue HD Plus 205/60 R15 91V |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 205/60 R15 91H | od 284 zł | 7 oferty | ||
Nexen Nblue HD Plus 205/60 R15 91V | od 358 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →