Opona letnia Falken Ziex ZE-310 205/60 R15 91V
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Ziex ZE-310 205/60 R15 91V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Ziex ZE-310 205/60 R15 91V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken ZIEX ZE310 ECORUN (205/60 R15 91V) 337390 | 386 zł |
Falken ZIEX ZE310 ECORUN ( 205/60 R15 91V Ecorun BLK ) | 393 zł |
Falken ZIEX ZE310 ECORUN ( 205/60 R15 91V Ecorun BLK ) 337390 | 388 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →