Літня шина Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R15 91V
Відео 1Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R15 91V 205/60 R15 91 H 205/60 R15 91 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R15 91V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus Prime3 K125-205/60R15 91V - opona letnia 1021025 | 486 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (205/60 R15 91V) 1021025 | 439 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 205/60 R15 91V 4PR SBL ) | 447 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 205/60 R15 91V 4PR SBL ) 1021025 | 442 zł |
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R15 91V
Ціни на Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R15 91V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R15 91H | від 457 zł | 3 пропозиції | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R15 91V | від 439 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →