Opona letnia Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R15 91V
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R15 91V 205/60 R15 91 H 205/60 R15 91 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R15 91V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 205/60 R15 91V 4PR SBL ) 1021025 | 443 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (205/60 R15 91V) 1021025 | 439 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 205/60 R15 91V 4PR SBL ) | 453 zł |
Opony letnie 205/60R15 91V Ventus Prime3 K125 Hankook | 370 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R15 91V
Ceny na Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R15 91V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R15 91H | od 357 zł | 4 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R15 91V | od 370 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →