Літня шина Nexen Nblue HD Plus 205/60 R15 91H
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen Nblue HD Plus 205/60 R15 91H 205/60 R15 91 H 205/60 R15 91 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Nblue HD Plus 205/60 R15 91H
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen N blue HD Plus ( 205/60 R15 91H 4PR ) 16759NX | 369 zł |
Nexen N blue HD Plus (205/60 R15 91H) 13872NXK | 350 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 205/60 R15 91H 4PR ) | 324 zł |
Opony letnie 205/60R15 91H N`blue HD Plus Nexen 2023 | 284 zł |
Nexen N blue HD Plus (205/60 R15 91H) 16759NX | 354 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 205/60 R15 91H 4PR ) 13872NXK | 320 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 205/60 R15 91H 4PR ) | 373 zł |
Відеоогляди
Модификації Nexen Nblue HD Plus 205/60 R15 91H
Ціни на Nexen Nblue HD Plus 205/60 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 205/60 R15 91H | від 284 zł | 7 пропозицій | ||
Nexen Nblue HD Plus 205/60 R15 91V | від 358 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →