Велокомп'ютер / спідометр MiO Cyclo 215 HC
Відео 5Фото 5 |
MiO Cyclo 215 HC
Тип:бездротовий
Дисплей:з підсвіткою
Статистика:швидкість, дистанція
Датчики:термометр, барометр
Всі характеристики
Характеристики Cyclo 215 HC
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MiO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MiO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MiO Cyclo 215 HC
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mio Cyclo 215 HC 442N50600008 Komputer Rowerowy 68 x 19 x 114 cm Czarny/Sr | 1 317 zł |
Mio Cyclo 215 | 949 zł |
Nawigacja MIO Cyclo 215 Full Europe | 770 zł |
MIO Nawigacja rowerowa Cyclo 215 | 685 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →