Licznik rowerowy / prędkościomierz MiO Cyclo 215 HC
Wideo 5Zdjęcia 5 |
MiO Cyclo 215 HC
Rodzaj:bezprzewodowy
Wyświetlacz:z podświetleniem
Statystyka:prędkość, dystans
Czujniki:termometr, barometr
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Cyclo 215 HC
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MiO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MiO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MiO Cyclo 215 HC
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mio Cyclo 215 HC 442N50600008 Komputer Rowerowy 68 x 19 x 114 cm Czarny/Sr | 1 319 zł |
Mio Cyclo 215 | 949 zł |
Nawigacja MIO Cyclo 215 Full Europe | 770 zł |
MIO Nawigacja rowerowa Cyclo 215 | 685 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →